Kierownik projektów/ koordynator kontraktów - Krapkowice

Kierownik projektów/ koordynator kontraktów

Miasto: Ogłoszenia Krapkowice, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW/ KIEROWNIK KONTRAKTÓW

Miejsce pracy: Krapkowice (Polska)/ Stavanger (Norwegia)

Nr Ref. KPK/08/09

Zakres obowiązków:

- nadzór nad realizacją projektów zagranicznych,
- kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników,
- sporządzanie protokołów odbioru jako podstawy do fakturowania robót,
- koordynacja działań logistycznych,
- opieka nad pracownikami - załatwianie spraw związanych z zakwaterowaniem,
- kontakt z Klientem.

Wymagania:

- biegła znajomość języka norweskiego lub szwedzkiego lub duńskiego,
- biegła znajomość języka angielskiego,
- gotowość do pracy poza granicami kraju,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do 3 miesięcznego szkolenia w siedzibie spółki.

Mile widziane:

- znajomość branży budowlanej z dziedziny izolacji termicznej i antykorozji,
- doświadczenie w rozliczaniu projektów,
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- bardzo atrakcyjne, uzależnione od doświadczenia wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia,
- służbowy samochód, telefon, komputer.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV na adres: piotr.lorenz@interimax.com umieszczając w tytule numer referencyjny stanowiska: „KPK/08/09”.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Autor ogłoszenia

Piotr Lorenz

Telefon: 0124301252