Technik Mobilnego Serwisu - Kędzierzyn Koźle

Technik Mobilnego Serwisu

Miasto: Ogłoszenia Kędzierzyn Koźle, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem Nasza firma poszukuje aktualnie pracownika z okolic Bierawy na stanowisko Technik Mobilnego Serwisu.
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności serwisowych związanych ze smarowaniem na terenie zakładów wydobywczych.

Najważniejsze obowiązki:

- smarowanie ręczne maszyn i urządzeń
- wykonywanie prac konserwacyjnych
- wymiana olejów w silnikach i przekładniach
- bieżące kontrole poziomu środków smarowych w układach
- kontrola szczelności układów smarowania
- udział w pracach o charakterze remontowym i modernizacyjnym

Wymagania:

- wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym,
- znajomość zagadnień z dziedziny smarowania maszyn i urządzeń,
- wysoka dyspozycyjność (okresowa praca w weekendy, nienormowany czas pracy)
- gotowość do częstych podróży
- prawo jazdy kat. B,
- niezbędna umiejętność obsługi komputera
- praca na terenie zakładów wydobywczych

Oferujemy:

- bogaty pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie
- specjalistyczne szkolenia

CV wraz z dopiskiem \"praca serwis\" proszę przesyłać na adres jakkas@statoil.com