firma niemiecka da prace opiekunkom - Dobrodzień

firma niemiecka da prace opiekunkom

Miasto: Ogłoszenia Dobrodzień, Region: Lubelskie

Poszukujemy opiekunek i pielęgniarek do pracy w Niemczech
Zadania:
opieka nad pacjentem w mieszkaniu w rodzinie niemieckiej
podawanie leków, pomoc przy zabiegach medycznych wskazanych przez lekarza
pielęgnacja pacjenta, pomoc przy codziennej toalecie.
Wymagania:
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (codzienny kontakt z pacjentem oraz rodziną pacjenta,
doświadczenie w opiece nad osobami chorymi lub starszymi mile widziana
otwartość i życzliwość, cierpliwość . wiek od 25 lat . do 60
Oferujemy:
atrakcyjne zarobki odpowiadające posiadanym kwalifikacjom od 1000 do 1300 euro i więcej na miesiąc
nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie pracy w Niemczech zapewnia rodzina niemiecka
pierwszy wyjazd do pracy min. na 2 miesiące. Po przyjeżdzie rodzina niemiecka zwraca 90 euro odpisujemy na wszystkie meile nie potrzeba zakładac działalności gosp. W Polsce.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numer tel . +48 669,494,854
lub na adres Email; altenpflege.de@vp.pl

Autor ogłoszenia

waldi niemcy

Telefon: 669494854