MAGAZYNIER - Dobrodzień

MAGAZYNIER

Miasto: Ogłoszenia Dobrodzień, Region: Lubelskie

Firma ATO z siedzibą oddziału w Dobrodzieniu zajmuje się produkcją, montażem oraz serwisem elementów wyposażenia wnętrz w meble użytkowe.

Naszymi głównymi odbiorcami są marki sieciowe z branży retail, restauracje oraz hotele. Pracujemy między innymi dla DOUGLAS, ORSAY, BIG STAR i REPORTER.

Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:
MAGAZYNIER
z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Dobrodzień, Opolskie

ZADANIA:
Kompleksowa obsługa magazynu, a w szczególności:
- przyjmowanie, wydawanie i rozliczanie towarów, materiałów oraz narzędzi;
- kontrola ilościowa oraz jakościowa zasobów magazynowych;
- prowadzenie elektronicznego rejestru stanów magazynowych;
- sporządzanie, przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji magazynowej.

WYMAGANIA:
- minimum roczne doświadczenie na stanowisku magazyniera lub na stanowisku produkcyjnym;
- znajomość zasad gospodarki magazynowej;
- praktyczna umiejętność obsługi komputera (mile widziana znajomość programów magazynowych);
- odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie;
- orzeczenie o niepełnosprawności.

OFERUJEMY:
- pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV oraz LM)
na adres e-mail: ato@ato.pl
bądź listownie na adres:
Szemrowicka 2 B, 46-380 Dobrodzień

www.ato.pl

Autor ogłoszenia

ATO

Telefon: 34 357 53 29