Lakiernik Meblowy - Żyrardów

Lakiernik Meblowy

Miasto: Ogłoszenia Żyrardów, Region: Lubelskie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą branży wyposażenia wnętrz a także producentem wysokiej jakości frontów meblowych

Poszukujemy Lakierników Meblowych z doswiadczeniem
Obowiązki:

Do osoby na w/w stanowisku należeć będzie:
- przygotowanie, lakierowanie oraz polerowanie elementów fornirowanych, mdf’u zgodnie z wysokimimi standardami firmy
- wydawanie poleceń pomocnikowi w celu zapewnienia ciągłości pracy
- planowanie kolejności wykonywania prac zgodnie z terminami

Kwalifikacje:

- wykształcenie zawodowe kierunkowe lub pokrewne
- doświadczenie na stanowisku lakiernik meblowy
- doświadczenie w pracy z lakierami Becker’s będzie mile widziane
- odpowiedzialność, dokładność i sumienność
- wysoka kultura pracy
- punktualność

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- realna możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- zarobki adekwatne do zaangazowania
- motywujący system wynagrodzenia

Autor ogłoszenia

Mag-Pol

Telefon: 602666796