Operator/montażysta - ZAPEWNIAMY DOJAZD Z WYSZOGRODU - Wyszogród

Operator/montażysta - ZAPEWNIAMY DOJAZD Z WYSZOGRODU

Miasto: Ogłoszenia Wyszogród, Region: Lubelskie

PARTNER sp.j. Agencja Pracy Tymczasowej (nr rejestru 4531/3) dla swojego klienta z branży motoryzacyjnej szuka osób z Wyszogrodu i okolic do pracy na produkcji w Pruszkowie.

Zakres obowiązków:
Składanie i montaż drobnych podzespołów motoryzacyjnych
Obsługa maszyn produkcyjnych
Wykonywanie zleconych zadań przy stanowisku pracy
Kontrola jakości wykonanych podzespołów

Wymagania:
Sprawność manualna
Dobry wzrok
Odpowiedzialność
Solidność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Motywacja do pracy
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji poparte świadectwami pracy

Oferujemy:
Pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
Umowę o pracę
Motywacyjny system wynagrodzeń (atrakcyjna stawka godzinowa + premie i dodatki)
Pracę w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku
Wynagrodzenie zawsze płatne na czas
System szkoleń umożliwiający zdobycie doświadczenia zawodowego

Autor ogłoszenia

PARTNER sp.j. Agencja Pracy Ty

Telefon: 504009901