Tajemniczy Klient - Wyszków

Tajemniczy Klient

Miasto: Ogłoszenia Wyszków, Region: Lubelskie

Jesteś studentem? Jesteś komunikatywny i otwarty na nowe doświadczenia? Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze na pracy dorywczej? Jeśli tak - już dziś aplikuj do nas na stanowisko:

Tajemniczy Klient
Miejsce pracy: Wyszków
Zakres obowiązków:

- przeprowadzanie wizyt we wskazanej placówce handlowej,
- wykonanie połączeń telefonicznych do audytowanej jednostki,
- sporządzanie sprawozdań oraz wypełnianie ankiet dotyczących jakości obsługi w audytowanej placówce.

Wymagania:
- status studenta,
- dostęp do internetu,
- otwartość, komunikatywność i rzetelność,
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:
- udział w dorywczym, jednorazowym projekcie,
- zdobycie cennego na rynku pracy doświadczenia,
- możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Osoby zainteresowane naszym projektem, prosimy o przesłanie cv na adres:
audyt.tk@gmail.com
W temacie maila proszę wpisać miejsce pracy podane w ogłoszeniu.
Prosimy o dopisanie w cv poniższej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 Dz.U. nr 133, poz. 883\".

Autor ogłoszenia

Audyt

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość