KIEROWNIK SALONU KOMÓRKOWEGO - Wołomin

KIEROWNIK SALONU KOMÓRKOWEGO

Miasto: Ogłoszenia Wołomin, Region: Lubelskie

Telefonia Komórkowa poszukuje osób na stanowisko Kierownika Salonu Komórkowego.

Zakres obowiązków:
-realizacja planów sprzedażowych indywidualnych i zespołowych
-aktywna sprzedaż produktów i usług
-przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i procedur
-planowanie i organizowanie pracy w POS
-delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
-motywowanie pracowników
-działania podnoszące wyniki sprzedażowe i jakościowe POS
-nadzór nad powierzonym mieniem
Wymagania:
-wykształcenie min.średnie
-doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min 1 rok)
-doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
-nastawienie na cel
-wysoka odpowiedzialność i kultura osobista
-umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
-znajomość przepisów prawa pracy
Oferujemy:
-umowę o pracę
-stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
-atrakcyjne systemy motywacyjne
-ubezpieczenie grupowe
-szkolenia zawodowe

Aplikacje na: rekrutacja@besthr.pl z dopiskiem w temacie: „Kierownik Salonu WOŁOMIN”