Pracownik fizyczny w Niemczech - Warszawa

Pracownik fizyczny w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w kraju i za granicą. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania na stanowisku:
- załadunek, rozładunek towarów, przesyłek, kontenerów
- Inne prace magazynowe

Od Kandydata oczekujemy:
- doświadczenia w pracy fizycznej
- sprawności fizycznej
- motywacja oraz chęć do pracy
- gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w nocy

Oferujemy:
- niemieckie wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec

- wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealwork.pl
- odwiedź naszą stronę internetową: www.idealwork.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IDEAL Work Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. 202 nr 101 poz. 926 ze zm.

Autor ogłoszenia

Ideal Work

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik fizyczny w Niemczech