Opiekun/opiekunka do Pana Heinz-Otto, od zaraz! - Warszawa

Opiekun/opiekunka do Pana Heinz-Otto, od zaraz!

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Idar-Oberstein
Poszukujemy opiekunki/opiekuna dla 98 letniego pana Heinz-Otto. Starszy pan cierpi na niewydolność serca i osłabienie związane z podeszłym wiekiem. Jest sprawny, potrzebuje jedynie asekuracji przy poruszaniu się i wchodzeniu po schodach (miewa zawroty głowy). Pan Heinz-Otto mieszka sam, potrzebuje wsparcia w prowadzeniu domu. Starszy pan jest człowiekiem wykształconym o wysokiej kulturze osobistej , mieszka w domu na wsi niedaleko granicy z Luksemburgiem. Córka odwiedza Pana raz na tydzień/dwa tygodnie, większe zakupy można zrobić z sąsiadką, która porusza się samochodem.

OBOWIĄZKI

Przygotowywanie
posiłków,
Pomoc w ubieraniu i dbaniu o higienę,
Drobne prace domowe,
Spędzanie czasu z podopiecznym.

WYMAGANIA

Dobra znajomość języka niemieckiego (B2),
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech mile widziane,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, wyrozumiałość,
Brak nałogów.

OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
Bezpłatny dojazd i powrót,
Pełna organizacja wyjazdu,

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00

Tel. stacj. 22/631 11 10

E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl
SMS na nr tel: +48 608708234 – ODDZWONIMY.
Link do formularza aplikacyjnego znajdziesz poniżej ;)

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \" Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).\"

Autor ogłoszenia

Winckler Personal

Telefon: 22 631 11 10