Opieka Seniorów w Wolfenbüttel - sprawdzona oferta :) - Warszawa

Opieka Seniorów w Wolfenbüttel - sprawdzona oferta :)

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Jeśli szukasz uczciwej i wypłacalnej firmy, która będzie o Ciebie dbać, dołącz do grona pracowników Winckler Personal. Nam zależy na Twoim zadowoleniu, dlatego staramy się jak najdokładniej sprawdzać oferty, które Ci proponujemy. Nie zwodzimy złudnymi zarobkami, gdyż obustronne zaufanie to dla nas podstawa.
Dziś chcielibyśmy zaproponować Ci poniższą ofertę pracy:

Opis stanowiska:

Zachęcamy do aplikowania na naszą sprawdzoną ofertę w 38302 Wolfebüttel. Do opieki jest tu 93-letni Pan Heini i 88- letnia Małżonka, Helga. Państwo cierpią na początki demencji i cukrzycę. Lubią wcześnie rano wstawać i drzemać w ciągu dnia. Pan ma założoną stomię - prosta w obsłudze, tylko wymiana woreczków, nowa osoba zostanie wprowadzona. Dotychczas potrzebowali tylko doraźnej pomocy syna, ale rodzina nie może poświęcać tyle czasu rodzicom i zdecydowała się na opiekę stałą. Przychodzą pielęgniarki lub syn (lekarz) by robić zastrzyki insuliny i kontrolować stan zdrowia rodziców.
Pan porusza się przy pomocy balkonika, a Pani samodzielnie. Panią trzeba mieć na oku, ponieważ skacze jej poziom cukru i czasem trzeba podać jej szybko wody z cukrem lub wezwać syna mieszkającego kilka domów dalej. Potrzebują wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Pani czasem wstaje w nocy by wyrównać poziom cukru, ale nie trzeba do niej wstawać.
Mieszkają w domu z ogrodem na wsi. Jest dostęp do internetu telefonu i TV. Zakupy są robione wspólnie z rodziną ze względu na odległość od sklepów. Zachęcamy do aplikacji, rodzina jest sympatyczna i pomocna, w grę wchodzi głównie pomoc domowa i towarzyszenie, przypominanie o codziennych czynnościach. Wynagrodzenie 1200 euro, termin 21.12. lub 27.12.
Nasza opiekunka wprowadzi nową osobę w obowiązki.
Są wolne piątki! ;)

OBOWIĄZKI
• Pomoc przy wstawaniu, ubieraniu, toalecie i higienie ciała;
• Pomoc w prowadzeniu domu, robieniu zakupów, gotowaniu;
• Wspólne spędzanie czasu, rozmowy, towarzystwo.

WYMAGANIA
Co jest dla nas ważne?
• Znasz język niemiecki komunikatywnie lub dobrze i nie boisz się rozmawiać.
• Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi.
• Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować.
• Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.
• Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
• Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące.
• Masz prawo jazdy i doświadczenie w jeździe samochodem.

OFERUJEMY
Co proponujemy?
• Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu.
• Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.
• Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.
• Otrzymasz wynagrodzenie  podstawowe w granicach 1200 Euro, w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * + 160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * + 50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)

KONTAKT Z BIUREM:
Skontaktuj się z nami!

Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej:

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Zadzwoń: Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10
Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70
Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72
Napisz E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl
Dziękujemy za złożone aplikacje i poświęcony nam czas.

Autor ogłoszenia

Winckler Personal

Telefon: 22 631 11 10

ZdjęciaZdjecia - Opieka Seniorów w Wolfenbüttel - sprawdzona oferta :)