Kurier w Niemczech - Warszawa

Kurier w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.
IDEAL WORK jest częścią grupy kapitałowej IDEAL GROUP, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z obszaru HR. Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, pasja i upór w działaniu, wartości i wspólna wizja, to kluczowe i solidne fundamenty Grupy IDEAL.
Obecnie dla naszego Klienta, polskiej firmy kurierskiej działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

KURIER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługa wyznaczonych tras kurierskich w miastach w Niemczech
• dostarczanie przesyłek samochodem służbowym VW Crafter do klientów instytucjonalnych i indywidualnych w Niemczech
• współpraca z zespołem kurierów

OCZEKIWANIA:
• doświadczenie w pracy kuriera w Polsce lub w Niemczech
• podstawowa znajomość języka niemieckiego w mowie
• prawo jazdy kat B
• dyspozycyjność
• wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie w wysokości 6.000 złotych miesięcznie netto, na rękę
• dopłatę do mieszkania ponad 600 złotych miesięcznie
• stabilną współpracę
• możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Dane kontaktowe:
• wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealwork.pl
• zadzwoń pod numer: +48 22 417 03 75 lub +48 883 357 376
• odwiedź naszą stronę internetową: www.idealwork.pl

Ideal Work Sp. z o.o.
ul. Koszykowa 54, 00-675 Warszawa Al. Juliusza Słowackiego 66, 30-004 Kraków
Agencja zatrudnienia: 9202

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IDEAL Work Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. 202 nr 101 poz. 926 ze zm.

Autor ogłoszenia

Ideal Work

Telefon: +48 883 357 376

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kurier w Niemczech