Kierowca manewrowy w Niemczech - Warszawa

Kierowca manewrowy w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

IDEAL to grupa kapitałowa, specjalizująca się w rekrutacji i rozwoju pracowników na terenie Unii Europejskiej. Nasza specjalizacja w zakresie pracy tymczasowej i stałej, zaowocowała połączeniem pracodawców z tysiącami nowych pracowników.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy spedycyjnej działającej na terenie Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego z systemem wymiennym / Kierowca manewrowy CE

Miejsce pracy: Callenberg, Limbach-Oberfrohna

Zakres obowiązków:
• Operacje manewrowe na terenie centrum logistycznego
• Transport i wymiana kontenerów typu BDF

Wymagania:
• Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
• Doświadczenie w pracy z wymiennymi nadwoziami do samochodów ciężarowych
• Gotowość do pracy dwuzmianowej
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta
• Polska umowa o pracę tymczasową
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Premia dwa razy w roku
• Ubezpieczenie w Polsce i w Niemczech
• Infolinia kadrowo-płacowa
• Możliwość otrzymania „Kindergeld“
• Dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta lub rozwoju w ramach grupy IDEAL
• Możliwość otrzymania jednorazowej zaliczki
• Pomoc w zakwaterowaniu (z dopłatą ponad 50%)

Aplikuj: przemek.swietek@gmail.com

Wyślij cv z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.
CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.
IDEAL WORK GERMANY AGENCJA ZATRUDNIENIA nr cert. 12001
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych oraz w formularzach aplikacyjnych na stronach internetowych www.idealgrupa.pl , www.idealkurier.pl , www.idealpflege.pl jest Grupa Spółek IDEAL . Z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Spółek IDEAL można skontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na adres Administratora Danych, lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej Administrator.Danych@idealgrupa.pl . Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL na www.idealgrupa.pl

Autor ogłoszenia

Ideal Work

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierowca manewrowy w Niemczech