Fajna oferta! Opieka Pani Marie-Luise w Wolfenbüttel od 13.01. :) - Warszawa

Fajna oferta! Opieka Pani Marie-Luise w Wolfenbüttel od 13.01. :)

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Jeśli szukasz uczciwej i wypłacalnej firmy, która będzie o Ciebie dbać, dołącz do grona pracowników Winckler Personal. Nam zależy na Twoim zadowoleniu, dlatego staramy się jak najdokładniej sprawdzać oferty, które Ci proponujemy. Nie oszukujemy i nie zwodzimy złudnymi zarobkami, gdyż obustronne zaufanie to dla nas podstawa.
Dziś chcielibyśmy zaproponować Ci poniższą ofertę pracy:

Poszukujemy opiekuna/opiekunki do 88 - letniej pani Marie-Luise, cierpiącej na początkową demencję i nadciśnienie tętnicze. Pacjentka porusza się samodzielnie, potrzebuje asekuracji przy wchodzeniu po schodach. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, czasem odwiedza ją sąsiadka lub syn. Waży 43 kg, a jej wzrost to 165 cm. Poszukujemy osoby mobilnej z prawem jazdy, ponieważ podopieczna jest osobą aktywną - lubi wyjazdy samochodem do miasta i do sklepu jest około 5 km. Jest Internet. Zlecenie jest sprawdzone, bardzo dobre miejsce pracy!

OBOWIĄZKI

• pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
• pomoc przy poruszaniu się
• pomoc przy toalecie i higienie
• wspólne spędzanie czasu tj. rozmowy
• drobne prace domowe
• zabiegi pielęgnacyjne
• przygotowywanie posiłków

WYMAGANIA
Co jest dla nas ważne?

• Znasz język niemiecki minimum komunikatywnie i nie boisz się rozmawiać.
• Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi.
• Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować.
• Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.
• Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
• Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące i możesz zostać również na okres świąteczny.
• Byłoby też świetnie, gdybyś miał/miała prawo jazdy.

OFERUJEMY
Co proponujemy?

• Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu.
• Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.
• Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.
• Otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 1000-1200 (w zależności od j. niemieckiego) Euro, ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z naszych bonusów: * +50 Euro za pracę w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)

KONTAKT Z BIUREM:
Skontaktuj się z nami!

Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej:

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Zadzwoń: Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10
Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70
Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72
Napisz E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl
Dziękujemy za złożone aplikacje i poświęcony nam czas.

Autor ogłoszenia

Winckler Personal

Telefon: 22 631 11 1-

ZdjęciaZdjecia - Fajna oferta! Opieka Pani Marie-Luise w Wolfenbüttel od 13.01. :)