TESTOWANIE SILNIKÓW DIESLA - Warszawa

TESTOWANIE SILNIKÓW DIESLA

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Omega Resource Group jest brytyjską firma rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polskie oddziały w Warszawie i w Tychach. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na wszystkich szczeblach począwszy od pracowników niewykwalifikowanych na wysokiej klasy specjalistach skończywszy.

W chwili obecnej dla naszego klienta – jednego ze światowych dostawców silników Diesla poszukujemy osób na stanowisko:

TESTOWANIE WTRYSKU PALIWA

lokalizacja: Anglia (Okolice Londynu - GILLINGHAM)
nr ref.TW/06

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za testowanie elementów wtrysku paliwa przy pomocy odpowiednich narzędzi testowych.

Wymagania:

- Wykształcenie z zakresu mechaniki samochodowej (w tym odbyte praktyki zawodowe)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność obsługi komputera
- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy jako technik samochodowy
- Niekaralność, dobry stan zdrowia
Oferujemy:

- ciekawą pracę w stabilnej, światowej, dobrze znanej firmie
- dostępność dużej ilości nadgodzin
- pomoc w relokacji do Wielkiej Brytanii

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o niezwłoczne przesyłanie szczegółowego CV na adres: tychy@omegaresource.pl
z dopiskiem: TW/06
lub o kontakt pod numerem telefonu: +48 032 221 01 03

Autor ogłoszenia

Andrzej Dendor

Telefon: 032 221 01 03