Ankieter online - Płatne wypełnianie ankiet - Warszawa

Ankieter online - Płatne wypełnianie ankiet

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Do naszego nowego projektu poszukujemy współpracowników na stanowisko: Ankieter Online

Oczekujemy:
- dyspozycyjności 10-30min dziennie
- swobodnego dostępu do komputera oraz internetu
- ukończonych 18 lat (13 za zgodą opiekunów)
- uczciwości
- samodzielności

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 10-20zł/h (zależne od dostępnych badań)
- możliwość dłuższej współpracy
- elastyczne godziny pracy
- pomoc na każdym etapie pracy

Zakres obowiązków:
- praca wykonywana przez internet z domu
- samodzielne wypełnianie ankiet
- testowanie produktów
- ocena reklam i usług

Każda osoba otrzyma krótki kurs (online) ułatwiający pracę.

Proszę o dodanie w zgłoszeniu \"Ankieter MIEJSCOWOŚĆ\" gdzie miejscowość to miejsce waszego aktualnego miejsca pobytu.

Autor ogłoszenia

Centrum Płatnych Ankiet