Handlowiec- dla osób niepełnosprawnych - Warszawa

Handlowiec- dla osób niepełnosprawnych

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży finansowej poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowiec
Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie klientów w terenie oraz sprzedaż produktów firmy.

Otrzymasz od nas:

Stałe wynagrodzenie podstawowe 2000 netto + wysokie miesięczne premie sprzedażowe
Umowa o pracę
Pakiet profesjonalnych szkoleń
Niezbędne do pracy narzędzia
Od kandydatów oczekujemy:
Posiadania aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym
Komunikatywności i odpowiedzialności
Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem

Warunek konieczny: własny samochód (zwrot kosztów).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy:

warszawa.centrala@gmail.com

Z dopiskiem „ Dla osób niepełnosprawnych”.

W treści maila prosimy podać krótką wzmiankę jakiego schorzenia dotyczy orzeczenie.