Doradca Klienta - Warszawa

Doradca Klienta

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Wyjątkowa firma ubezpieczeniowa, której głównym celem jest dbałość o klienta i starania , aby zapewnić mu najwyższe standardy obsługi wnosząca do Polski doświadczenie i zaufanie zdobyte przez 180 lat na całym świecie poszukuje
- Doradców Klienta.
Nie wysyłaj CV jeśli !
- nie masz średniego wykształcenia,
- jesteś niesamodzielny, mało przedsiębiorczy,
-jesteś niesumienny i nieobowiązkowy,
-nie umiesz realizować wyznaczonych zadań,
-jesteś leniwy,
-nie lubisz kontaktu z ludźmi.
Zakres obowiązków
-aktywne pozyskiwanie klientów,
-profesjonalna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
-dbałość o wysokie standardy obsługi klienta,
-stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
-- osiąganie założonych celów sprzedażowych.
Nie oferujemy
-monotonnej pracy w niestabilnej firmie,
-niestabilnych zarobków
- wynagrodzenia nieadekwatnego do Twojej pracy,
- braku możliwości rozwoju,
- niejasnych zasad współpracy.
Osoby spełniające nasze wymagania zachęcamy do składania CV oraz listu motywacyjnego na adres;
wojciechowski.finans@gmail.com
Do CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).