Agent Ubezpieczeniowy - Warszawa

Agent Ubezpieczeniowy

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy: W związku z intensywnym rozwojem naszej Firmy, poszukujemy osób chcących dołączyć do naszego zespołu na stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy Do obowiązków Agenta będzie należało pozyskiwanie klientów, analiza potrzeb klienta, zawieranie umów ubezpieczenia oraz rzetelna obsługa posprzedażowa. Oferujemy: • Profesjonalne szkolenia produktowo-sprzedażowe • Możliwość rozwoju osobistego w oparciu o określoną ścieżkę kariery • Wsparcie Kierownika Sprzedaży oraz specjalistów • Elastyczne godziny pracy • Możliwość sprzedaży produktów z szerokiej oferty ubezpieczeń indywidualnych oraz grupowych (ubezpieczenia życiowe, majątkowe, komunikacyjne) • Przyjazną atmosferę pracy Wymagania: • Minimum średnie wykształcenie • Niekaralność • Wysoki poziom samodyscypliny i motywacji do pracy • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów • Odpowiedzialność, samodzielność • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV za pośrednictwem e-maila na adres: rekrutacjadoallianz@wp.pl

Autor ogłoszenia

Aneta B

Telefon: 608629644