Specjalista ds. funduszy UE (EFS/2010). - Warszawa

Specjalista ds. funduszy UE (EFS/2010).

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

The English Cocktail to nowoczesne i dbające o satysfakcję swoich Klientów centrum szkoleniowe, specjalizujące się w dostarczaniu usług szkoleniowych w zakresie Specialist, Business i Vocational English dla firm i instytucji. Prowadzimy szkolenia i projekty doradcze w języku angielskim.

Naszymi nadrzędnymi wartościami są: knowledge, confidence, self-improvement, openness, a nasze działania nakierowane są na przynoszenie ponadprzeciętnych, długotrwałych efektów biznesowych. Projekty szkoleniowe i doradcze opracowywane są przez trenerów i specjalistów branżowych, corocznie szkolących kilkaset osób. Przeprowadzane badania potrzeb organizacji są podstawą do projektowania programów doradczych i szkoleniowych.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:
• cała Polska
Obowiązki:
• sporządzanie wniosków aplikacyjnych,
• opracowywanie ekspertyz i załączników do wniosków o dofinansowanie,
• analiza możliwości finansowania projektów z programów europejskich,
• doradztwo przy realizacji działań informacyjnych i promocyjnych funduszy europejskich.
Wymagania:
• umiejętność analitycznego myślenia,
• doświadczenie w przygotowywaniu i aplikowaniu o dofinansowanie z funduszy europejskich,
• w tym w samodzielnym przygotowywaniu wniosków i biznesplanów lub studiów wykonalności,
• mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów,
• wiedza z zakresu programów wsparcia z funduszy unijnych na lata 2007-2013,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• znajomość obsługi pakietu Office (w tym Excel, Word),
• komunikatywność,

Oferujemy:
• pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane aplikowaniem, proszone są o przesłanie CV na adres z tytułem: EFS/2010 na adres: jobs@theenglishcocktail.com.pl

Autor ogłoszenia

The English Cocktail

Telefon: (22) 670 43 33