Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju szkoleń - Warszawa

Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju szkoleń

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

ApexNet jest nowoczesną firma edukacyjną z 17-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w działalności szkoleniowej i doradczej. W obszarze szkoleń z zakresu zamówień publicznych kierowanych do sektora administracji publicznej jesteśmy od wielu lat niekwestionowanym liderem (www.apexnet.pl). Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pracy i komunikacji dbając o bardzo wysokie standardy oferowanych usług. Tworzymy fajną firmę - sprawdź opinie w sieci i na FB.

Oferujemy:

stałe podnoszenie kompetencji sprzedażowych pod okiem specjalisty
atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premie)
bonusy za ponadprzeciętne wyniki
pracę na produktach, które są sprawdzone i oczekiwane przez rynek
praca w siedzibie firmy zlokalizowanej w dzielnicy Włochy
przyjazną atmosferę i dbałość o rozwój zawodowy oraz pozazawodowy
możliwość włączenia się w inne projekty i wpływ na zmiany w całej firmie
umowę o współpracę (wł. działalność) obejmującą płatną przerwę (dłuższą niż urlop na umowę o pracę)
możliwość pracy zdalnej

Zadania:
Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację celów sprzedażowych poprzez telefoniczny kontakt z klientami (inicjowanie kontaktów) oraz sprzedaż usług szkoleniowych. Oczekiwana średnia dzienna ilość zainicjowanych kontaktów to 40 rozmów telefonicznych. Praca w systemie CRM na bazie już istniejących danych.

Praca w dniach roboczych, w godzinach 7.45 - 16.00 w tym dwie przerwy (śniadaniowa i lunchowa - Twoja higiena pracy i dbanie o siebie jest dla nas ważne). Po okresie wdrożenia możliwa jest zdalna praca na efekt.

Na w/w stanowisku będzie również możliwość współtworzenia nowych produktów edukacyjnych i doradczych wspólnie z pozostałymi Specjalistami ds. sprzedaży i rozwoju szkoleń, Zespołem Realizacji Szkoleń oraz Zespołem Marketingu.

Wymagania:

doświadczenie w sprzedaży usług przez telefon
zaangażowanie w sprzedaż telefoniczną
chęć rozwoju na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży
inicjowanie rozmów telefonicznych
znajomość j. polskiego w mowie i piśmie
realizowanie planów sprzedażowych

Dodatkowe informacje:
Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń może liczyć na kilkutygodniowy program wdrożenia w specyfikę firmy i jej produktów a następnie pracę w zgranym i wspierającym zespole. W naszej firmie szanujemy czas, dlatego lubimy punktualność zarówno w obszarze rozpoczynania jak i kończenia pracy. Skupienie się na realizacji zadań w ciągu dnia oraz puste biuro po 16tej i czas na realizowanie własnych pasji pozazawodowych to jedna z naszych podstawowych wartości.

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
1