Kasjer-Sprzedawca Grójecka 47/51 - Warszawa

Kasjer-Sprzedawca Grójecka 47/51

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Firma Delikatesy Doroty obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

WYMAGANIA:

-posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (badań na nosicielstwo)
-wykształcenie min. średnie zawodowe
-umiejętność pracy w zespole
-sumienność i zaangażowanie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-obsługa kasy fiskalnej
-dbanie o prawidłową ekspozycję towarów
-zatowarowanie sklepu

OFERUJEMY:

-konkurencyjne wynagrodzenie
-przejrzysty system premiowy
-bogaty pakiet socjalny (bony na święta, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Prosimy o załączenie klauzuli:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)\".

Autor ogłoszenia

Delikatesy Doroty

Telefon: 723477277