Prawnik (międzynarodowa firma budowlana) - Warszawa

Prawnik (międzynarodowa firma budowlana)

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: AW/P/06
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Prawnego
• Aktywna współpraca z zespołem prawników
• Opracowywanie i formułowanie pism i dokumentów
• Odpowiedzialność za jakość i poprawność dokumentacji oraz jej przechowywanie i utrzymanie
• Odpowiedzialność za prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe prawnicze (bez aplikacji prawniczej)
• Minimum roczne pokrewne doświadczenie zawodowe (mile widziane w branży budowlanej i/lub miedzynarodowym środowisku)
• Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Doskonała organizacja pracy, systematyczność i dokładność
• Umiejętność realizowania wyznaczonych zadań, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, otwartość na nowe wyzwania
• Zdolności komunikacyjne i interpersonalne, silna motywacja do pracy
• Uczciwość, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Stabilne warunki zatrudnienia oraz perspektywę rozwoju zawodowego

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: aplikacje@omegaresource.pl

Autor ogłoszenia

Omega Resource

Telefon: +48 22 320 01 24