wartownik z orzeczeniem o niepełnosprawności - Warszawa

wartownik z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Firma Centrum Ochrony Security Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:
WARTOWNIK
Firma zajmuje się ochroną osób i mienia.
Miejsce pracy: WARSZAWA
Opis stanowiska:
•Ochrona osób i mienia
•Prowadzenie dokumentacji ochronnej i organizacyjnej służby na posterunku
Wymagania:
•Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
•Umiejętność radzenia sobie ze stresem
•Dyspozycyjność
•Niekaralność
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
•Umowę o prace
•Prace w pełnym wymiarze godzin
•Możliwość rozwoju, szkolenia
Kontakt: Zięba Aneta tel.0 32 750 30 82
e-mail: a.zieba@centros.pl
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: a.zieba@centros.pl
(W przypadku aplikacji przez Internet, proszę zamieścić nazwę stanowiska w tytule)

Autor ogłoszenia

Centrum Ochrony Security

Telefon: 032 750 30 82

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość