TELEMARKETER/TELESPRZEDAWCA - Warszawa

TELEMARKETER/TELESPRZEDAWCA

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Od 2005 roku Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej zajmuje się doradztwem gospodarczym oraz usługami Human Resources dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz dla firm, które wspierają istnienie miejsc pracy Osób Niepełnosprawnych w różnych formach.

Obecnie poszukujemy dla swojego klienta pracowników niepełnosprawnych na stanowisko:
miejsce pracy: PRACA ZDALNA

Zadania w zależności od aktualnego zlecenia:
• podtrzymywanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami w celu określenia potrzeb
• udzielanie klientom informacji o produkcie lub usłudze
• przeprowadzanie ankiet
• umawianie spotkań

Wymagania:
• posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (mile widziane osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności)
• wyraźna mowa, dobry słuch oraz wzrok
• sprzęt komputerowy posiadający minimum (WARUNEK KONIECZNY): Windows XP lub 7, RAM 2GB, Procesor 2,2 GHz oraz stałe łącze internetowe 2Mb/s
• dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
• znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
• doświadczenie w pracy w call center / telemarketingu lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę (na początku na okres próbny)
• elastyczny system pracy wyłącznie w dni robocze, zadaniowy czas pracy,
• pracodawca zapewnia system do połączeń telefonicznych przez Internet
• szkolenie oraz merytoryczną opiekę koordynatora
• wsparcie techniczne informatyków

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz skan orzeczenia o niepełnosprawności - aplikacje niepełne nie będą brane pod uwagę. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia z wpisanym TELEMARKETER/09 w tytule proszę wysyłać na adres : rekrutacja@bdirz.pl

BIURO DORADZTWA I REHABILITACJI ZAWODOWEJ
Dział Human Resources
Ul. Solec 81B lok 64A, 00-382 Warszawa
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 884-806-800

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BDiRZ Sp. z o.o. Warszawie przy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.“