sprzedawca z orzeczeniem - Warszawa

sprzedawca z orzeczeniem

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Firma CENTRUM OCHRONY SECURITY Sp. z o.o poszukuje pracowników z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
•Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
•Aktualna książeczka sanepidowska
•Uczciwości oraz odpowiedzialności w powierzonych zadaniach
•Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:
•Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
•Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
•Regularne i pewne wynagrodzenie

Obowiązki:
•Obsługa klienta
•Dokonywanie operacji kasowych

Kontakt: Zięba Aneta tel. 032 750 30 82 lub 784 431 713
e-mail: a.zieba@centros.pl

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: a.zieba@centros.pl
(W przypadku aplikacji przez Internet, proszę zamieścić nazwę stanowiska w tytule)

Autor ogłoszenia

CENTRUM OCHRONY SECURITY

Telefon: 784 431 713