Specjalista ds. Kadr i Płac (z orzeczeniem) - Warszawa

Specjalista ds. Kadr i Płac (z orzeczeniem)

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.SKP/WWA/05
Miejsce Pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

 Sporządzanie dokumentów pracowniczych,
 Prowadzenie dokumentacji kadrowej, obsługa kadrowa pracowników,
 Przygotowanie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie list płac,
 Przygotowywanie rozliczeń z ZUS, US, GUS, PFRON,
 Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
 Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników,
 Sporządzanie raportów.

Wymagania

 Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
 Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane kierunkowe,
 Doświadczenie w dziale kadrowym, finansowym,
 Znajomość praktyczna zagadnień przepisów prawa pracy, rozliczeń podatkowych, ubezpieczeń społecznych,
 Znajomość Pakietu Office(Word,Excel),
 Znajomość programów systemu kadrowo-płacowego,
 Odpowiedzialność, sumienność i dobra organizacja pracy,
 Wysokie zdolności interpersonalne i komunikatywność.

Oferujemy:

 Możliwość rozwoju zawodowego,
 Pracę w pełnym wymiarze godzin,
 Pracę w młodym, przyjaznym zespole,
 Możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska na adres:
praca@a-trybut.eu
(Proszę zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności w treści maila lub CV)

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939