Pracownik Sprzątający - Warszawa

Pracownik Sprzątający

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Work Service S.A. tworzy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych - Grupę Work Service - lidera na polskim rynku w zakresie usług doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi, outsourcingu funkcji. Work Service jest obecny już w dziewięciu krajach Europy.

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY
Numer referencyjny
PSP/DP-11/WA

ZADANIA NA STANOWISKU

* utrzymywanie czystości w wybranych obiektach

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY

* Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

* Chęci do pracy

* Mile widziane osoby niepełnosprawne

OFERUJEMY

*Umowę o pracę
* Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zarejestrowanie się na stronie cv-online.workservice.pl pod tym ogłoszeniem za pomocą linku: \"Aplikuj na to stanowisko\"
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)\"
Nr rej.: 2010/2

Autor ogłoszenia

Elżbieta Raszczuk

Telefon: 508040115