PRACA ANALITYK ZASOBÓW INTERNETOWYCH - Warszawa

PRACA ANALITYK ZASOBÓW INTERNETOWYCH

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Firma Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej poszukuje dla swoich klientów (firm zewnętrznych) pracowników niepełnosprawnych na stanowisko ANALITYKA ZASOBÓW INTERNETOWYCH


Opis stanowiska: praca wykonywana w domu, przeszukiwanie zasobów Internetowych (np. dane potencjalnych kontrahentów, informacje o produkcie lub usługach) pod kątem zleconego zadania, a następnie tworzenie bazy danych

Wymagania:
- TYLKO osoby niepracujące – nie ma możliwości zatrudnienia na pół etatu lub w formie pracy dodatkowej
- dobra znajomość Internetu oraz dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Word i Excel),
- dobra organizacja pracy, samodzielność,
- stałe łącze internetowe.

Oczekiwania: -
- osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, (także osoby niewidome- wymagany specjalny program do odczytywania treści z komputera)

Oferujemy:
- umowÄ™ o pracÄ™,
- wynagrodzenie stałe w 3- miesięcznym okresie próbnym 1386zł brutto,
- dla osób pobierających rentę socjalną możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze etatu,
- możliwość zgłoszenia dzieci lub członków rodziny do ubezpieczenia
- elastyczny czas pracy - Państwo ustalacie sobie tygodniowy harmonogram pracy np. poniedziałek 7-14, wtorek 9-16 itd.
- opiekÄ™ merytoryczna koordynatora
- wsparcie techniczne informatyków


Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz skan orzeczenia o niepełnosprawności (lub podanie informacji o stopniu niepełnosprawności, rodzaju schorzenia i okresu ważności orzeczenia) - aplikacje niepełne nie będą brane pod uwagę. (REKRUTACJA TRWA DO KOŃCA BIEŻĄCEGO ROKU)


Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje proszę kierować poprzez http://hr.itks.pl/FormularzZgloszeniowyKandydata.aspx?sid=12&oid=108
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 533-304-533
Nie odpowiadamy na PW. CV i list prosimy wysyłać wyłącznie na email.

Autor ogłoszenia

Firma Biuro Doradztwa i Rehabi

Telefon: 022- 321-38-30 lub 533-304-533

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość