HANDLOWIEC Specjalista ds. sprzedaży PRACA WARSZAWA - Warszawa

HANDLOWIEC Specjalista ds. sprzedaży PRACA WARSZAWA

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Firma Biuro Doradztwa i Rehabilitacji poszukuje dla swoich klientów (firm zewnętrznych) pracowników niepełnosprawnych na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
 podtrzymywanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami w celu określenia potrzeb
 prezentowanie klientom oferty handlowej firmy,
 spotkania z klientem, praca mobilna
 kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
 dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
 komunikatywność i kreatywność oraz entuzjazm
 znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
 umiejętność tworzenia prezentacji
 wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe,
 mile widziane doświadczenie w pracy w handlu lub obsłudze klienta, ale niekonieczne
 posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
 dostęp do rynku o dużym potencjale klientów,
 narzędzia do pracy ( w tym laptop i telefon służbowy)
 bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
 pakiet szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego oraz skanu orzeczenia o niepełnosprawności (lub podanie informacji o stopniu niepełnosprawności, rodzaju schorzenia i okresu ważności orzeczenia) - i przesłanie na adres:
rekrutacja@bdirz.home.pllubkatarzyna.mirkowska@igd.waw.plw tytule wiadomości prosimy wpisać ,,specjalista ds. sprzedaży,,.
Telefon kontaktowy : 884 806 800

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje niepełne nie będą brane pod uwagę

Autor ogłoszenia

Firma Biuro Doradztwa i Rehabi

Telefon: 884 806 800