Staż w Dziale Administracyjnym na stanowisku: Asystent Administratora i Zarządcy Nieruchomości - Warszawa

Staż w Dziale Administracyjnym na stanowisku: Asystent Administratora i Zarządcy Nieruchomości

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: Idealne stanowisko łączące pracę i naukę dla osób, które nigdy nie miały doczynienia z zarządzaniem nieruchomościami, a chciałyby się rozwijać właśnie w tym kierunku. Staż polega na asystowaniu i pomaganiu administratorom i zarządcom nieruchomości w ich codziennych obowiązkach. Jest to praca w biurze oraz na terenie nieruchomości, w godzinach rannych, popołudniowych jak i wieczornych. Praca ma charakter 10 miesięcznego stażu, podczas którego kandydat na zarządcę nieruchomości ma okazję poznać istotę pracy w dziale administracyjnym, pogłębić swoją wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i jeżeli ma ochotę może bezpłatnie odbyć praktyki zawodowe wymagane do otrzymania licencji zarządcy nieruchomości. To jedna z nielicznych takich ofert na rynku, gdzie za praktyki nie trzeba płacić (zazwyczaj koszt oscyluje od 3000zł do 3600zł), lecz w zamian za pomoc w codziennej pracy naszych administratorów i zarządców, otrzymuje się normalne wynagrodzenie. Po pozytywnym zaliczeniu 10-miesięcznego stażu, każdy asystent ma możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy. Wymagania: - biegła znajomość obsługi komputera - zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania - samodzielność, dokładność Mile widziane: - studenci studiów zaocznych lub 5-go roku studiów dziennych o specjalności związanej z gosp. nieruchomości - wiek 20-35 lat W ramach stażu oferujemy: - bezpłatne praktyki zawodowe w zakresie zarządzania nieruchomościami, po 3 miesięcznym okresie próbnym - bezpłatne lekcje języka angielskiego - możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie - pracę w profesjonalnym zespole, gwarantującym pogłebienie wiedzy z zakresu zarządzania - udział w cyklicznych szkoleniach z zakresu zarządzania nieruchomościami - progresywne wynagrodzenie uzależnione od wyników w pracy i nauce - zatrudnienie na umowę zlecenie CV + list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: asystent.1@gerente.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Autor ogłoszenia

Paulina Jaszczuk

Telefon: 228259892