Starszy Specjalista ds. Mostowych - Warszawa

Starszy Specjalista ds. Mostowych

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Obecnie dla naszego klienta - firmy budowlanej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: AW/SSM/06
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Zakres obowiązków:
• Opiniowanie opracowanych rozwiązań projektowych
• Nadzór nad prowadzonymi pracami projektowymi w zakresie mostów
• Nadzór merytoryczny realizowanych obiektów mostowych

Wymagania
• Wykształcenie wyższe kierunkowe, uprawnienia budowlane w zakresie projektowania i/lub kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
• Min. 5 lat doświadczenia zawodowego przy projektowaniu i realizacji obiektów mostowych
• Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem projektowym

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku
• Stabilne warunki zatrudnienia oraz perspektywę rozwoju zawodowego

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: aplikacje@omegaresource.pl

Autor ogłoszenia

Omega Resource

Telefon: +48 22 320 01 24