SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I WYNAJMU POWIERZCHNI KOMERCYJNYCH - Warszawa

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I WYNAJMU POWIERZCHNI KOMERCYJNYCH

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Dla firmy z branży obrotu nieruchomościami posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa; Ref: WP/11

Obowiązki:

• Pośrednictwo w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych biurowych
• Pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi relacji biznesowych
• Pozyskiwanie obiektów biurowych na wyłączność lub współwyłączność
• Badanie potrzeb klientów oraz przygotowywanie ofert odpowiadających ich oczekiwaniom
• Przygotowywanie ofert i prezentacja nieruchomości
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu.

Wymagania:

• Doświadczenie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych biurowych – warunek konieczny
• Wykształcenie wyższe
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• Prawo jazdy, kat. B
• Nastawienie na cel
• Umiejętność współpracy w zespole.

Oferta:

• Praca w firmie w przyjaznej atmosferze
• Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
• Możliwość ustalenia formy zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres edyta.molenda@ontimerec.pl z nr referencyjnym w tytule wiadomości.

W temacie mail prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: WP/11

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.
Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych, w celach realizacji procesu rekrutacji.

Autor ogłoszenia

Ontime Recruitment Sp. z o.o.