Specjalista ds. Marketingu (branża budowlana) - Warszawa

Specjalista ds. Marketingu (branża budowlana)

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osobę na stanowisko:

Specjalisty ds. Marketingu (branża budowlana)
Nr ref.: AW/PM/03
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Współtworzenie polityki sprzedażowej i promocji firmy (chemia budowlana)
• Opracowywanie materiałów promocyjnych oraz materiałów informacyjnych
• Kreowanie wizerunku marki
• Współpraca z zespołem sprzedaży
• Nadzór nad realizacją strategii marketingowej
• Analiza rynku, monitoring działań konkurencyjnych

Wymagania
• Wykształcenie wyższe (techniczne będzie dodatkowym atutem)
• Doświadczenie w dziale sprzedaży (branża budowlana)
• Znajomość branży ogólnobudowlanej(zastosowania produktów specjalistycznej chemii budowlanej) będzie kluczowym atutem
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, organizacyjne
• Silna motywacja na realizację wyznaczonych celów
• Wyobraźnia i kreatywność, paparte dużą wiedzą merytoryczną w tej pracy dają najlepsze efekty.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: aplikacje@omegaresource.pl

Autor ogłoszenia

Omega Resource

Telefon: +48 22 320 01 24

ZdjęciaZdjecia - Specjalista ds. Marketingu (branża budowlana)