POŚREDNIK OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI - Warszawa

POŚREDNIK OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Na rzecz naszego Klienta – firmy, świadczącej usługi w zakresie zarządzania i obrotu nieruchomościami komercyjnymi oraz zarządzania realizacją projektów, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko Pośrednika Obrotu Nieruchomościami.

Firma zarządza nieruchomościami o powierzchni ponad 250 000 m2 w blisko 100 miastach Polski.

POŚREDNIK OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI/WARSZAWA

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych obiektów dla obrotu nieruchomościami oraz do zarządzania nieruchomościami.

Wymagania:

- doświadczenie w branży obrotu nieruchomościami
- wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
- znajomość rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce
- znajomość obsługi komputera
- wysoki poziom kultury osobistej
- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem, listem motywacyjnym i zgodą na przetworzenie danych na podany adres e-mail.

Do wysyłanej oferty proszę niezbędnie załączyć niniejszą klauzulę:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).\"

barbara@aboutyou.pl