Kontroler Nieruchomości - Warszawa

Kontroler Nieruchomości

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Wymagania:
- skrupulatność i spostrzegawczość na bardzo wysokim poziomie
- miłe usposobienie i komunikatywność
- znajomość obsługi komputera, a wszczególności pakietu MS Office (Word, Excel, Internet Explorer)
- pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb mieszkańców nowoczesnych budynków mieszkalnych

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na nieruchomości (w firmie sprzątającej, ochroniarskiej, konserwatorskiej itp.)
- prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
- pasja i zamiłowanie do czystości, porządku, a także nieruchomości

Najważniejsze zadania:
- kontrola czystości budynków, garaży i terenu zewnętrznego
- kontrola utrzymania zieleni oraz ładu panującego na nieruchomości, w tym na placach zabaw
- kontrola jakości świadczonych usług przez firmy zewnętrzne
- kontrola standardu zawartości tablic ogłoszeniowych

W zamian oferujemy :
- umowę cywilno-prawną
- poczucie bezpieczeństwa współpracy w stabilnie funkcjonującej firmie
- notebook, telefon komórkowy, aparat fotograficzny

CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na e-mail: kontroler.nier@atrium21.pl

Autor ogłoszenia

Atrium 21 Sp. z o.o.