Kierownik Robót Wykończeniowych (duży obiekt użyteczności publicznej) - Warszawa

Kierownik Robót Wykończeniowych (duży obiekt użyteczności publicznej)

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.
Dla naszego Klienta, firmy budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownika Robót Wykończeniowych (duży obiekt użyteczności publicznej)

AW/KRWAW/05

Miejsce Pracy:Warszawa

Obowiązki:

* Kierowanie i nadzorowanie pracami wykończeniowymi, między innymi oświetleniowymi, sanitarnymi, malowaniem, tynkami itp.
* Doglądanie harmonogramu pracy i podziału obowiązków.
* Koordynowanie pracy podległych zespołów.

Wymagania:

* Wykształcenie średnie lub wyższe;
* Doświadczenie zawodowe przy nadzorowaniu robót;
* Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
* Mile widziane uprawnienia budowlane;
* Znajomość zagadnień związanych z robotami wykończeniowymi.

Oferujemy:

* Praca przy jednym z najbardziej prestiżowych projektów;
* Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: aplikacje@omegaresource.pl

Autor ogłoszenia

Omega Resource

Telefon: +48 22 320 01 24