Kierownik Kontraktu – Automatyk (elektrownie) - Warszawa

Kierownik Kontraktu – Automatyk (elektrownie)

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Obecnie dla naszego klienta - firmy budowlanej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: AW/KKA/06
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Zakres obowiązków:
• Opracowywanie założeń technicznych na potrzeby zapytań ofertowych
• Opiniowanie rozwiązań projektowych przygotowanych przez biura projektowe i dostawców
• Optymalizacja rozwiązań technologicznych i projektowych
• Koordynowanie rozwiązań technicznych dla obiektów głównych i pomocniczych
• Przygotowywanie ofert dla inwestora
• Negocjowanie ofert z dostawcami urządzeń, technologii, instalacji oraz podwykonawcami
• Uczestnictwo w negocjacjach z zamawiającym
• Przygotowywanie wygranych kontraktow do realizacji oraz nadzór nad ich realizacją
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe o specjalizacji: systemy automatyki i terowania/elektryczne/telekomunikacyjne
• Min. 5 lat doświadczenia zawodowego przy realizacji obiektów energetycznych w zakresie systemów automatyki, instalacji teletechnicznych i elektrycznych
• Umiejętność przygotowywania ofert i prowadzenia negocjacji z dostawcami i podwykonawcami
• Dobra znajomość MS Office, Auto CAD, Norma
• Posiadanie elektrycznych uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku
• Stabilne warunki zatrudnienia oraz perspektywę rozwoju zawodowego

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: aplikacje@omegaresource.pl

Autor ogłoszenia

Omega Resource

Telefon: +48 22 320 01 24