Kierownik Działu Obsługi Technicznej Nieruchomości - Warszawa

Kierownik Działu Obsługi Technicznej Nieruchomości

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Zadania:
- tworzenie i kierowanie pracami zespołu technicznego w zakresie utrzymania technicznego w obszarze ciągłej sprawności
- przygotowanie, wdrażanie i nadzór nad terminowym realizowaniem zadań z zakresu serwisu, konserwacji, remontów, napraw i usuwania awarii przez ww. zespoły
- prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej nieruchomości oraz urządzeń (KOB, karty sprzętu i urządzeń)
- ocena i weryfikacja realizowanych projektów
- kompletacja dokumentacji technicznej i dozorowej urządzeń i instalacji
- udział w doborze wykonawców, podwykonawców realizowanych projektów
- formułowanie zadań i zakresów prac dla brygad serwisowych
- odbiór techniczny i przekazywanie do użytkowania nowych lub po remontach urządzeń i instalacji
- współpraca w przygotowywaniu umów, kontraktów, porozumień związanych z działalnością serwisową i remontową oraz kontrola ich realizacji
- sporządzanie sprawozdań z realizacji prowadzonych projektów i zadań
- sporządzanie kosztorysów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe - o profilu mechanicznym, elektrycznym, elektronicznym lub innym pokrewnym
- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży facility management
- czynna znajomość programów do kosztorysowania, AutoCAD, itp.
- kreatywność
- wysoki poziom skuteczności, motywacji i zaangażowania
- umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Mile widziane:
- uprawnienia budowlane i SEP
- studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektami
- praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i utrzymaniem zasobów technicznych

W zamian oferujemy:
- ciekawą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość podwyższania kwalifikacji
- pracę w profesjonalnym zespole

CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać wyłącznie na e-mail: techniczny@gerente.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Do przesłanych ofert prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn.zm.).”.

Autor ogłoszenia

Gerente - Serwis Nieruchomości