Asystent Inspektora - Warszawa

Asystent Inspektora

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:

Asystent Inspektora to idealne stanowisko dla osób chcących rozpocząć przygodę z budownictwem. Wykonywane czynności polegają na asystowaniu i pomaganiu Inspektorom w ich codziennych obowiązkach, pogłębianiu wiedzy, jak również możliwości dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy.

Obowiązki:
• asystowanie i bieżące prowadzenie spraw zleconych przez Inspektora
• porządkowanie dokumentów
• obsługa poczty i korespondencji
• przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz

Wymagania:
• wiedza teoretyczna na temat budownictwa
• zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
• znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, Internet)
• bardzo dobra organizacja pracy
• odpowiedzialność i samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole
• dokładność
• zaangażowanie i chęć do pracy

Mile widziane:
• studenci kierunków związanych z budownictwem

W zamian oferujemy:
• interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• zatrudnienie na umowę zlecenie
• bezpłatne lekcje języka angielskiego

Prosimy przesyłać CV wraz z listem motywacyjnym wyłącznie na adres e-mail: asystent.inspektora@skydas.pl

Uprzejmie informujemy, że po przeprowadzeniu wstępnej selekcji kandydatów na podstawie otrzymanych aplikacji, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Do przesłanych ofert prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn.zm.).”.

Autor ogłoszenia

Skydas - Przeglądy Budowlane