Asystent Administratora i Zarządcy - Warszawa

Asystent Administratora i Zarządcy

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
Idealne miejsce pracy dla osób chcących rozpocząć przygodę z księgowością nieruchomości mieszkalnych. Praca polega na asystowaniu i pomaganiu Księgowym w ich codziennych obowiązkach. Praca ma charakter 10 miesięcznego, odpłatnego stażu z dużym naciskiem na pogłębianie wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami, a jego celem jest możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy.

Wymagania:
- biegła znajomość obsługi komputera
- zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
- odpowiedzialność i samodzielność
- bardzo duża dokładność
- zaangażowanie i chęć do pracy
- doskonała organizacja pracy
- znajomość arkuszy kalkulacyjnych
- wiedza teoretyczna na temat zasad rachunkowości

Mile widziane:
- student o specjalności związanej z rachunkowością, finansami lub gospodarką nieruchomości (studia zaoczne lub V rok studiów dziennych)
- wiek 21-35 lat

Oferujemy:
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w profesjonalnym zespole, gwarantującym pogłębienie wiedzy z zakresu zarządzania
- udział w cyklicznych szkoleniach z zakresu zarządzania nieruchomościami
- bezpłatne lekcje języka angielskiego
- progresywne wynagrodzenie
- zatrudnienie na umowę zlecenie

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na e-mail: asystent.2@atrium21.pl

Autor ogłoszenia

Atrium 21 Sp. z o.o.