Wykładanie towaru na terenie marketów budowlanych w Warszawie - Warszawa

Wykładanie towaru na terenie marketów budowlanych w Warszawie

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej w formie wykładania towaru na markecie budowlanym w Warszawie.

Szczegóły:
Miejsce pracy: Castorama, Warszawa Włochy, ul. Popularna
Umowa: Umowa Zlecenie
Czas pracy:
- 6 godzin w miesiącu (3 wizyty na markecie, trwające po około 2 godziny),
Stawka: 12zł brutto/godzinę

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Wymagania: Status STUDENTA bądź UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Warszawa Włochy

Autor ogłoszenia

Agencja Advanced