Staż w fimie organizującej konferncje - Warszawa

Staż w fimie organizującej konferncje

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

I-PROGRAMMERS to marka, która wyodrębniła się z firmy SQAM, powstałej w 2005r. Obecnie organizujemy najwyższej jakości merytoryczne konferencje Softdevcon. Są one skierowane dla programistów, tak by każdy z nich był na bieżąco z nowościami i trendami z zakresu prowadzenia projektów programistycznych.
Zapraszamy absolwentów, studentów zaocznych i studentów ostatniego roku studiów na
PŁATNY STAŻ
Miejsce stażu: Warszawa

Jeżeli chciałbyś wybrać ścieżkę kariery, która pozwoli Ci na pracę ze specjalistami, efektywne szkolenia podnoszące kwalifikację, pracę w grupie młodych ludzi, możliwości zdobywania międzynarodowych certyfikatów, a także uzyskania wynagrodzenia i możliwości zatrudnienia po okresie stażu to zaproaszamy do składania aplikacji na adres e-mailowy: rekrutacja30@software.com.pl

Przykładowe zadania:
- pozyskiwanie klientów i prelegentów,
- organizacja konferencji w sposób zadaniowy,
- kontakt z podwykonawcami,
- współpraca z grafikami, mediami i zamieszczanie newsów na portalu firmowym,

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (w godzinach 8:00 - 16:30),
- mobilizacja do rozwoju zawodowego,
- umiejętność obsługi komputera i korzystania z wyszukiwarek,
- komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, optymizm i miłe usposobienie :)

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).