Praca w Marketingu / PR / Promocji - Warszawa

Praca w Marketingu / PR / Promocji

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Specjalista ds. Marketingu / Asystent Rady Nadzorczej

Obowiązki:
- obsługa kilku spółek w zakresie marketingu i PR, głównie w obszarze internetu
- współpraca z agencjami zajmującymi się identyfikacją wizualną oraz www
- przeprowadzanie badań rynku
- przygotowywanie i modernizowanie ofert
- przygotowywanie analiz dotyczących nowych, interesujących branż
- wykonywanie opracowań na potrzeby właścicieli spółki
Wymagania:
- doświadczenie w branży Marketing / PR / Promocja min.2 lata
- wykształcenie w zakresie marketingu
- biegła znajomość internetu (zasady pozycjonowania, promowania i sprzedaży)
- miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
- pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

W zamian oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie)
- bezpłatne lekcje języka angielskiego
- bezpłatną opiekę medyczną w Przychodni Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
- elastyczny, zadaniowy czas pracy
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w profesjonalnym zespole

CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na e-mail: marketer@atrium21.pl

Autor ogłoszenia

Atrium 21 Sp. z o.o.