Menadżer ds. Sprzedaży - Warszawa

Menadżer ds. Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Obowiązki: - pozyskiwanie nowych Klientów na usługi w zakresie m.in. zarządzania nieruchomościami, obsługi księgowej, projektowania wnętrz, usług budowlanych - określanie niezbędnych działań promocyjnych i marketingowych oraz nadzór nad ich realizacją - pozyskiwanie i opracowywanie baz danych - przygotowywanie i modernizowanie ofert - osobista prezentacja usług Wymagania: - doświadczenie w sprzedaży, handlu i marketingu - mile widizane doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami - dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i wieczornych - miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania - pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - własny samochód W zamian oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie (w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie) - bezpłatne lekcje języka angielskiego - bezpłatną opiekę medyczną w Przychodni Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym - elastyczny, zadaniowy czas pracy - możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie - pracę w profesjonalnym zespole CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na e-mail: menadzer.sprzedazy@atrium21.pl

Autor ogłoszenia

Paulina Jaszczuk

Telefon: 22 825 98 92