Menadżer ds. Marketingu i PR - Warszawa

Menadżer ds. Marketingu i PR

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Obowiązki: - pełna obsługa marketingowa i PR spółek zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami, obsługą księgową, projektowaniem wnętrz, usługami budowlanymi - współpraca z mediami - współpraca z grafikiem i webmasterem - przygotowywanie planów marketingowych - przeprowadzanie analiz konkurencji - przeprowadzanie badań satysfakcji Klienta - modernizowanie ofert - przygotowywanie analiz dotyczących nowych, interesujących branż - wykonywanie opracowań na potrzeby właścicieli spółki Wymagania: - doświadczenie w branży Marketing / PR / Promocja min.2 lata - wykształcenie w zakresie marketingu - biegła znajomość internetu (zasady pozycjonowania, promowania i sprzedaży) - miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania - pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym W zamian oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie (w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie) - bezpłatne lekcje języka angielskiego - bezpłatną opiekę medyczną w Przychodni Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym - elastyczny, zadaniowy czas pracy - możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie - pracę w profesjonalnym zespole CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na e-mail: marketer@atrium21.pl

Autor ogłoszenia

Paulina Jaszczuk

Telefon: 22 825 98 92