Key Account Manager/Product Manager - Warszawa

Key Account Manager/Product Manager

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Nasz Klient, koncern o ustabilizowanej pozycji na rynku, znane i cenione wydawnictwo należące do międzynarodowego koncernu, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Numer Ref.: KAM-LN/KS
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

? Zarządzanie produktem,
? Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad obecnymi zleceniodawcami,
? Definiowanie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz planów w celu maksymalizacji przychodów,
? Realizacja planu sprzedaży usług i produktów,
? Ścisła współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie dostarczania klientom kompleksowych rozwiązań,
? Współpraca z klientem na różnych poziomach organizacji,
? Udział w przetargach.

Wymagania:

? Biegła znajomość języka angielskiego (m.in. szkolenia zagraniczne),
? Umiejętność prezentacji, negocjacji handlowych,
? Dynamiczna osobowość oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów, zaangażowanie i pasja
w działaniu,
? Zainteresowanie środowiskiem biznesowym,
? Umiejętność sprzedaży rozwiązań unikatowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta,
? Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole,
? Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

? Duże możliwości samodzielnej realizacji ambitnych celów,
? Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
? Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Autor ogłoszenia

Martyna Jeziorska

Telefon: 022/652 58 75