JUNIOR PROJECT MANAGER - Warszawa

JUNIOR PROJECT MANAGER

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Wydawnictwo Software Media sp. z o. o. S.K. to młoda, ale ugruntowana marka magazynów z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa komputerowego. 2 razy w miesiącu wydajemy magazyny online dla klientów anglojęzycznych, dzięki czemu jesteśmy dostępni na całym świece. Głównymi naszymi odbiorcami sa osoby ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Europy Zachodniej i Indii. Software Media to również szkolenia dla specjalistów z branży IT prowadzone przez Profesjonalistów.

W związku z nowopowstającym projektem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Praca w Wydawnictwie
Miejsce pracy: Warszawa

Szukasz wyzwań?
Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca w wydawnictwie \"od podszewki\"?
Zależy Ci by utrzymać kontakt z językiem obcym?
Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Opis stanowiska pracy:
- samodzielne organizowanie akcji promocyjnych w Internecie dla magazynu i jego prenumeraty,
- pozyskiwanie autorów artykułów i felietonów oraz kontakty z nimi podczas wszystkich etapów powstawania pisma,
- wspieranie pracy Redaktora Naczelnego.

Szukamy osoby:
- znającej język angielski w stopniu bardzo dobrym,
- sprawnie korzystającej z Internetu,
- potrafiącej tworzyć własne metody promocji,
- łatwo nawiązującej kontakty,
- aktywna sprzedaż produktów,
- o miłym usposobieniu,
- chętnej do zaangażowania się w nowe przedsięwzięcie

W zamian oferujemy:
- doświadczenie zawodowe w renomowanym wydawnictwie,
- stały kontakt z językiem obcym,
- dużą autonomię w działaniu,
- pracę z celem,
- atrakcyjny system premiowania najlepszych pracowników,
- możliwość awansu po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Czekamy na Ciebie!
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji
(CV oraz + list motywacyjny) na adres:
rekrutacja57@pracait.com

Jeżeli nie odpowiadają Ci powyższe warunki, proszę nie aplikuj!
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Autor ogłoszenia

Software Media