Dział Marketingu - New Business - Warszawa

Dział Marketingu - New Business

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Firma Phonesat Sp.zo.o. zatrudni osobę do działu New Business.

Obowiązki:
- rozbudowa portfolio klientów firmy,
- przygotowanie, prowadzenie prezentacji,
- negocjacja umów, doradztwo dla klientów.
- kreatywność współtworzenie nowych usług - produktów .

Oferujemy:
- pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
- ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole,
- duży zakres odpowiedzialności i samodzielności,
- możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Forma umowy do ustalenia.
Wymagamy:
- doświadczenie w pracy w agencji reklamowej,
- umiejętność pozyskiwania budżetów marketingowych,
- dar przekonywania, umiejętności negocjacyjne,
- umiejętność rozpoznawania i zaspakajania potrzeb klientów,
- biegła znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B.

Kontakt:
CV prosimy wysyłać na adres: praca@phonesat.pl z dopiskiem New Media .

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych :„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Phonesat Sp. zo.o. z siedzibą w Warszawie ul. Jana Pawła II 15, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych(Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ewentualnej ich zmiany”.