ASYSTENT REDAKTORA - Warszawa

ASYSTENT REDAKTORA

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Software Media sp. z o. o. S.K. to młode wydawnictwo publikujące pisma specjalistyczne. Działamy tylko i wyłącznie na rynku anglojęzycznym, czyli właściwie na całym świecie. Dostarczamy wiedzę z szeroko pojętego zakresu IT. Tworzymy tygodniki wśród naszych pism są Hakin9, PenTest Magazine, FFD magazine, BSD magazine, Software Developer\'s Journal i Codersky.
Poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca w języku angielskim
Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli nie boisz się wyzwań, chcesz zdobyć nowe doświadczenie, a do tego jesteś kreatywny i wytrwały – nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Opis stanowiska pracy:
- aktywne promowanie magazynu,
- pozyskiwanie autorów artykułów do pisma,
- sprzedaż reklam oraz prenumeraty,
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami biznesowymi,
- wspieranie pracy Redaktora Naczelnego.

Szukamy osoby:
- z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i w piśmie,
- dyspozycyjnej
- kreatywnej (opracowywanie własnych metod promocji),
- komunikatywnej, otwartej,
- sympatycznej, o otwartej osobowości
- chętnej do zaangażowania się w nowe przedsięwzięcie.

W zamian oferujemy:
- doświadczenie zawodowe w renomowanym wydawnictwie,
- możliwość odbycia praktyk studenckich,
- elastyczne godziny współpracy,
- szkolenia z zakresu promocji produktu,
- stały kontakt z językiem angielskim,
- pracę w młodym zespole,
- atrakcyjny system premiowania najlepszych pracowników,
- możliwość awansu po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Czekamy na Twoją aplikację!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji
(CV oraz + list motywacyjny) na adres:
rekrutacja57@pentestmag.com
w tytule maila proszę wpisać kod referencyjny:
PRACA/HAKIN9/ARhomeoffice

Jeżeli nie odpowiadają Ci powyższe warunki, proszę nie aplikuj!
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883)

Autor ogłoszenia

Software Media sp. z o. o. S.K